Металопластикові конструкції

Nobilex віконні системи працює на ринку України із 2007 року. Вже 16 років ми виробляємо і встановлюємо віконні та дверні конструкції з металопластику. Кожна конструкція виготовляється з урахуванням індивідуального запиту і виробляють його фахівці. Створюючи металопластикові конструкції, ми використовуємо виключно оригінальне комплектування від найкращих європейських виробників.

http://products-02%20(1)

Алюмінієві конструкції

Алюмінієві системи профілів використовуються для виготовлення віконних, дверних і складніших світлопрозорих конструкцій, призначених для сучасних енергоефективних будинків. Нові технології та матеріали, сучасні способи проектування дозволяють виготовляти конструкції відповідно до найвищих вимог.

Різноманіття індивідуальних рішень досягається завдяки широкому вибору конструктивних елементів, варіантів фактурного і колірного оформлення. Широке поле для дизайнерського пошуку відкривають необмежені комбінації скляних секцій, тонованих, матових і декоративних стекол різних типів.

http://products-01

Скляні конструкції

Скло — трендовий матеріал для виготовлення огорож у сучасній архітектурі, а скляні конструкції Nobilex – це стиль, оригінальність, комфорт та затишок. Варіантів використання скла в інтер’єрі та екстер’єрі чимало. В наших проєктах Nobilex ми використовуємо скло для внутрішніх перегородок та зовнішніх огорож.

http://скляні%20конструкції%20Нобілекс

Гаражні ворота

Ролетні та секційні ворота призначені для встановлення на прорізи в торгових центрах, виробничих і складських приміщеннях, а також гаражах, заміських будинках і котеджах. Завдяки компактній конструкції ворота ідеально підходять для прорізів, де зверху розташовані інженерні комунікації (водогін, електропроводка тощо). Монтаж рольворіт можливий як на проріз, так і в проріз зовні або всередині приміщень.

Секційні ворота
Ролетні ворота
http://products-04

Москітні сітки

Найбільш ефективний захист вашого житла від набридливих комах. Москітові сітки зроблені з алюмінію. Проникненню комах в приміщення перешкоджає сітка – стійке до погодних умов прогумоване скловолокно. Призначене для монтажу на всі типи пластикових вікон та дверей. Монтаж не потребує свердління конструкції. Сітка кріпиться за допомогою гачків до ущільнювача на вікні. Завдяки широкій палітрі кольорів, яку ми пропонуємо, наші сітки підійдуть до будь якого вікна чи дверей.

Москітні сітки
http://products-05

Сонцезахисні системи

Тканинні рулонні та фасадні сонцезахисні системи – це виняткові та невідємні елменти у вашому домі. Простота монтажу, елегантний дизайн, функціональність та широкий вибір кольорів дають можливість створити унікальний дизайн для ваших віконних конструкцій. Пропонуємо рішення, які пасуватимуть до вітальні, спальні, кухні, а також гарно виглядатимуть у дитячій кімнаті, офісі чи торгових центрах.

Ролети фасадні
http://products-06