Блог
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/nobileks-vikonni-systemy-2-768x1024.jpg)
Nobilex віконні системи запускає програму «Дякуємо Захисникам України», за якою ми надаємо знижки на віконні системи для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни*.
Щодня та щохвилини ми дякуємо нашим захисникам за можливість прокидатися вранці, працювати та рухатись вперед. Наша подяка в дії – знижки на віконні системи для учасників бойових дій.
* знижка надається за посвідченням учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни. Знижки не сумуються.