Блог
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/nobileks-vikonni-systemy-soczialnyj-proyekt3-1024x768.jpg)
Масштабні змагання з Таеквон-До скликали до Ужгорода в ці дні спортсменів з усієї України. За першість змагалися і дорослі, і юні таеквондисти. Наш край не лише має добрі традиції у цьому виді спорту, а й високі результати всеукраїнського та світового масштабу. Такого рівня змагання дають спортсменам стимул рухатися вперед та досягати нових верших. Це надихає.
Команда Nobilex разом з генеральним директором Півень Андрій підтримує закарпатський спорт: і на лавах вболівальників і партнерським сприянням. Адже розвиток спорту – внесок у здорове майбутнє нації.
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/nobileks-vikonni-systemy-soczialnyj-proyekt-1024x768.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/nobileks-vikonni-systemy-soczialnyj-proyekt0-1024x768.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/nobileks-vikonni-systemy-soczialnyj-proyekt2-1024x768.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/nobileks-vikonni-systemy-soczialnyj-proyekt3-1024x768.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/nobileks-vikonni-systemy-soczialnyj-proyekt1-768x1024.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/nobileks-vikonni-systemy-soczialnyj-proyekt4-1024x768.jpg)