Блог
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/l.-gerold-nobileks-vikonni-systemy24-e1700142522156-1024x498.jpg)
У нашій команді зміни.
Керівний склад компанії Nobilex підсилюється жіночим лідерством.
На посаду виконавчої директорки призначено Людмилу Герольд – досвідченого фахівця виробництва, яка знає компанію зсередини: кожен процес та закуток.
Щиро вітаємо Людмилу Іванівну з високою професійною сходинкою, бажаємо натхнення, крутих ідей та переконі – ваша лідерська енергія, професійність, особливе, чітке бачення напрямків руху, додадуть компанії Nobilex ще більших потужностей та добрих результатів нашій спільній справі.
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/l.-gerold-nobileks-vikonni-systemy-768x1024.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/l.-gerold-nobileks-vikonni-systemy1-768x1024.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/l.-gerold-nobileks-vikonni-systemy3-768x1024.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/l.-gerold-nobileks-vikonni-systemy4-768x1024.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/l.-gerold-nobileks-vikonni-systemy20-1024x768.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/l.-gerold-nobileks-vikonni-systemy21-1024x768.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/l.-gerold-nobileks-vikonni-systemy22-1024x768.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/l.-gerold-nobileks-vikonni-systemy24-1-1024x768.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/l.-gerold-nobileks-vikonni-systemy25-1024x768.jpg)