Блог
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/1svtlovdbivach-nobleks-1024x680.jpg)
Ужгородський ліцей “Імідж”. Перший етап україно-польського проєкту “Засвіти майбутнє України”. Це спільна безпекова ініціатива для ужгородських школярів 5-9 класів від Nobilex , Фонд Андрія Півня та Aluprof – Ukraine . Маємо на меті забезпечити наших дітей світловідбиваючими браслетами, враховуючи нинішні обставини і досвід попереднього року. Такі браслети допоможуть малечі бути більш помітними для водіїв у темну пору року.
Дякуємо нашим польським партнерам за підтримку Рухаємось далі.
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/1svtlovdbivach-nobleks-1024x680.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/2svtlovdbivach-nobleks4-1024x680.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/3svtlovdbivach-nobleks3-1-1024x633.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/4svtlovdbivach-nobleks1-1-1024x768.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/5svtlovdbivach-nobleks5-768x1024.jpg)