Блог
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/zhk-komfort-st1-1024x768.jpg)
Ми знаємо, наскільки важливий для вас комфорт, тому виготовляємо віконні конструкції, що на всі 100% задовільняють такі запити, як: енергоефективні, надійні, стильні.
Для житлового об’єкта “Комфорт Сіті” найкращим рішенням стали віконні конструкції з профільною системою Salamander bluEvolution 73 та двокамерним енергоефективним склопакетом товщиною 44 мм. Фурнітура тут Siegenia Titan з базовою протизламністю (армування-2 мм.) Зовнішня ламінація – антрацит.
Віконні системи Nobilex – дбаємо про затишок у ваших оселях.
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/zhk-komfort-st1-1024x768.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/zhk-komfort-st3-1024x768.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/zhk-komfort-st6-1024x768.jpg)