Блог
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/49acd029-b61f-45b8-86a8-e0045b6b23ef-1-1024x768.jpg)
«Дивитися на світ крізь вікна Nobilex із задоволенням» – в дії.
Колись ця фраза керівника компанії стала одним з принципів побудови роботи нашого заводу Nobilex віконні системи.
І ми розуміємо, що змінити світ не просто, але принаймні робити все можливе для ефективних та дієвих змін навколо себе ми можемо. Тепер навколо заводу будуть квітнути сакури. Квітнути, радувати та надихати. А ми будемо працювати ще завзятіше, намагаючись тримати економічний фронт та впроваджувати інноваційні напрямки, розвиваючи рідний Закарпатський край.
Дякуємо Захисникам та Захисницям за можливість працювати та змінювати навколишній світ на краще
![](https://nobilex_st1.lndo.site/wp-content/uploads/2023/09/646c5a79-8967-4f40-9f4d-a756902e80be-768x1024.jpg)
![](https://nobilex_st1.lndo.site/wp-content/uploads/2023/09/da025a7a-36c6-422e-bd9f-85eef29e27d1-768x1024.jpg)