Блог
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/59161ae5-0b32-4901-b9ce-ecea2f183a26-1024x683.jpg)
Мали особливі вихідні, адже провели їх в Боздоському парку. І не просто насолоджуючись весняною природою, а з лопатами в руках та гарним настроєм👍
Липи, буки, дуби та їстівні каштани 🌳 і все це – в рамках міжнародного проєкту «Озеленення планети». Ми нашим дружнім колективом разом із Фонд Андрія Півня чудово провели час, нехай ці дерева допомагають, радують та дають сили ужгородцям та гостям нашого міста.
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/3fc1873e-db71-451d-adeb-feac7110b86b-1024x683.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/13d5586a-e8d1-413e-b89c-fa539fbea2a8-1024x683.jpg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/2141a35f-acfb-46aa-ab20-3835a900f001-1024x683.jpg)