Блог
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/velykden00-1024x768.jpg)
Благодійність – невід’ємна частина буття Нобілексу. Ми вже маємо чималий досвід допомоги. І в сьогоднішній непростий час вирішили спільно із Чарда Гостинний Двір та Фонд Андрія Півня додати трохи святкового настрою тим, хто тримає оборону нашого здоров’я – медикам.
Впродовж 16 та 17 квітня ми розвезли більше 600 пасок для медпрацівників лікарень Ужгороду. Нобілексівський десант висадився і в Ужгородську дитячу міську лікарню, Закарпатський обласний клінічний онкологічний диспансер, Ужгородський міський пологовий будинок, Ужгородську обласну інфекційну лікарню та Психоневрологічний диспансер Центральної міської клінічної лікарні.
А лікарі Ужгородського міського пологового будинку та Обласноі інфекційної лікарні отримали ще й захисні маски. Простий, але такий необхідний захист.
Тримаємося разом, підтримуємо один одного, і в наші вікна обов’язково зазирне здоров’я та радість!
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/velykden01-768x1024.jpeg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/velykden02-768x1024.jpeg)
![](https://nobilex.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/velykden03-768x1024.jpeg)