Зручно та практично: все, що потрібно знати про москітні сітки для вікон та дверей

москитка2

В Україну стрімко увірвалась весна – з кожним днем теплішає і природа прокидається від зимового сну. Та разом з квітучими деревами та теплими променями сонця ця пора року приносить і надокучливих комах, які не одному поколінню людей неабияк псують нічний та і денний відпочинок.

На сьогодні одним з найкращих рішень цієї проблеми є встановлення москітних сіток на вікна та двері.

Закарпатці вже оцінили зручність та комфорт, який надають нескладні, однак ефективні конструкції. За інформацією лідеру з виготовлення віконних конструкцій у Закарпатті компанії ТМ «Nобілекс», москітні сітки належать до тих типів їхньої продукції, які користуються особливою популярністю.

Слід зауважити, що москітні сітки на вікнах та дверях захищають не тільки від комах, які можуть бути переносниками небезпечних хвороб, але й від вуличного бруду й пилу, тополиного пуху, затримає пилок рослин (особливо важливо для алергіків). Також прості сітки зможуть вберегти від пожежі, адже захищають від сусідських недопалків.

moskit-dveri
2-2

Використання москітних сіток дає можливість забути про хімічні засоби для боротьби з комахами, що теж позитивно вплине на стан здоров’я і дорослих і малих мешканців помешкання. Крім того, не доведеться закривати вікна або двері на ніч – свіже повітря зробить сон здоровим і спокійним.

Компанія ТМ «Nобілекс» пропонує декілька типів міцних сіток для вікон та дверей. Дизайн алюмінієвого профілю Ви можете обрати самі, а від комах захистить сітка із стійкого до погодних умов прогумованого скловолокна. Широкий вибір кольорів та типів віконних сіток дозволяє підібрати саме таку, яка необхідна для Вашого вікна. При монтажі сітки конструкція вікна зовсім не пошкоджується, адже вона кріпиться за допомогою гачків до ущільнювача.

Дверні сітки від компанії ТМ «Nобілекс» встановлюються у дверній коробці і закріплюються на петлі. Профіль замикається засувкою або магнітами. Міцна алюмінієва рамка-каркас не розіб’ється навіть у разі випадкового падіння, а завдяки фарбуванню порошковою фарбою виключається розтріскування фарби. Що стосується самого полотна москітної сітки – його виготовляють з вогнестійкого полімерного матеріалу.

Особливого догляду дверні сітки не потребують і їх легко демонтувати у зимовий період. Вони досить компактні і не займають багато простору – за необхідності їх можна просто помістити за шафу.

Продукція компанії дозволяє замовити сітки на двері та вікна будь-якої конфігурації і обрати один з найпопулярніших відтінків кольорів.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.:
+38 (0312) 65-64-77
+38 (099) 262-43-11
+38 (096) 222-22-39,

або відвідайте офіційний сайт компанії ТМ Nобілекс.