Як створити на балконі затишну зону для відпочинку: прості та ефективні рішення

ALT 100_3

Квадратні метри балкона або лоджії зазвичай майже не використовуються мешканцями квартири. Дощ, сніг, пил і, нерідко, сусідське сміття і недопалки, роблять перебування у цій частині помешкання не завжди приємним. То ж як зробити, щоб ці квадратні метри не пропадали даремно?

Найкраще рішення – засклити балкон.

Однією з найпопулярніших балконних систем в Україні залишається серія алюмінієвих профілів для рам балконного скління ALT 100, яку використовує й лідер з виготовлення віконних конструкцій у Закарпатті ТМ Nобілекс.

Надійна конструкція здатна не тільки захистити лоджії чи балкони від пилу, шуму, опадів і вітру, а ще й створює затишок і комфорт, покращуючи термоізоляцію в помешканні.

Універсальна система дає можливість створювати різні конструкції: відкидні, розсувні, глухі. Крім того, різні види конструкцій можна комбінувати між собою за допомогою перехідників і з’єднувачів.

Профілі серії ALT 100 виготовляються тільки з первинного алюмінію. Крім того, їх додатково покривають поліефірним порошковим матеріалом. Завдяки цьому забезпечується висока стійкість профілів до зовнішніх впливів та їх довговічність.

Колір профілів стандартно є білим. Однак, за бажанням клієнта, його можна «підлаштувати» на будь-який смак та під найсміливіші дизайнерські рішення.

Ще однією важливою перевагою системи ALT 100 є можливість проектування та створення таких лоджій і балконів, які на всі 100% гармонійно впишуться у архітектуру будь-якої будівлі.

Зробіть свій балкон комфортною та естетичною зоною для відпочинку разом з ТМ Nобілекс!

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +38 (099) 262-43-11
+38 (096) 222-22-39
, або відвідайте офіційний сайт компанії ТМ Nобілекс.