Як додати офісним та комерційним приміщенням комфорту та функціональності

alt 110

Сучасно, зручно та функціонально: що треба знати про систему перегородок для офісів та комерційних приміщень

6668_1387958439

На сьогодні функціональність та вдалий дизайн є вирішальними при оформленні приміщень у офісних будівлях. За допомогою сучасних матеріалів і технологій можна з легкістю вирішити проблеми звукоізоляції у офісі та розділення торгових залів, водночас втілюючи у життя найсміливіші дизайнерські ідеї.

Все більше українців при плануванні та організації офісного або торгового приміщення застосовують систему перегородок ALT 110, яку використовує й лідер з виготовлення віконних конструкцій у Закарпатті компанія ТМ «Nобілекс».

Популярна система дозволяє й установку дверей в алюмінієвій рамі. Можна обрати одинарне або подвійне скління, а також вид дверей – одно-або двостулкові. Дверні профілі дають можливість широкого вибору фурнітури за рахунок використання «європазу».

При прозорому заповненні можна обрати варіант скління перегородки – одинарний або подвійний. Одинарне скління частіше застосовують при організації торгових приміщень – такі перегородки дозволяють продемонструвати товар у всій красі і захищають від шуму. А от в офісах більше віддають перевагу перегородкам із подвійним склінням, при якому товщина скла може бути 4,5,6 і 8 мм.

Слід зазначити, що система ALT 110 дає можливість застосовувати загартоване скло і вбудовані жалюзі.

При глухому заповненні також є кілька варіантів на вибір. За допомогою МДФ 8 мм або ДСП 10 мм можна виконати заповнення у 1 ряд. Заповнення перегородки у 2 ряди дає можливість використання гіпсокартону, ДСП, МДФ, гіпсовініла і будь-яких інших матеріалів товщиною від 4 до 16 мм.

1_b
9918_1387958439

Спеціальні профілі системи ALT 110 допоможуть приховати телефонні, комп’ютерні та електричні кабелі – вони прокладаються всередині конструкції перегородки. Крім того, є можливість прихованої установки вимикачів та розеток з обох сторін перегородки.

Візуальної легкості і прозорості конструкції надає невелика видима ширина стійки у перегородках – всього 40 мм. Та навіть її можна зменшити – при виборі економ-класу видима ширина профілю всього 30 мм.

Збірка каркасу та заповнення не забирає багато часу та виключає необхідність проведення додатково фарбування або шпаклювання. Крім того, кожний з елементів перегородки можна розібрати і замінити незалежно від інших частин конструкції.

Система перегородок дає можливість встановлення перегородок висотою понад 3 метри і гарантує безпечну і тривалу експлуатацію.

Не слід забувати і про величезний вибір варіантів дизайнерського оформлення – система пропонує необмежені комбінації і рішення за допомогою скляних і глухих секцій, різних видів скла (тоновані, декоративні, матові), кольорів і фактур для глухого заповнення.

Створіть унікальний інтер’єр і оформіть його у неповторному стилі разом з ТМ «Nобілекс»!

alt 110 1

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +38 (099) 44-44-900, або відвідайте офіційний сайт компанії nobilex.com.ua