ТОП вигадок про шкоду пластикових вікон

img_213

Суперечки на тему шкідливості чи не шкідливості точаться з моменту появи металопластикових вікон на ринку України. Окремі експерти заявляють про шкоду використання вікон ПВХ, натомість виробники наполягають на зворотному. Кому ж вірити? Розглянемо найпоширеніші міфи про шкоду пластикових вікон.

kakie-okna-luchshe-plastikovie-ili-derevjannie_1

Міф №1:На відміну від дерев’яних, вікна ПВХ не є екологічно чистими

Напевно найпоширеніший міф. Насправді ж дерев’яні вікна є екологічно чистими на першій стадії виробництва, адже пізніше вони проходять хімічну обробку та фарбування. А от пластикові вікна, виготовлені з ПВХ, вже не піддаються ніякій обробці і вважаються екологічно чистими. Багатьох клієнтів бентежить наявність свинцю у складі профілю. У цьому питанні потрібно розуміти, що не можна оцінювати екологічну шкідливість продукції тільки за наявність у її складі того чи іншого хімічного елементу. Тим більше, що безпосередній контакт із свинцем практично виключений та й перебуває він у неактивному стані. Крім того, дедалі частіше виробники замінюють свинцеві каталізатори на цинк і кальцієві сполуки.

МІФ №2: Металопластикові вікна «не дихають»

Герметичність – головна перевага пластикових вікон. Однак багато хто вважає цю перевагу недоліком, тому що вікно «не дихає». Та насправді це не причина відмовлятись від вікон ПВХ – існують способи вирішення цієї проблеми. Можна встановити систему вентиляції або ж застосовувати щоденне мікро-провітрювання.

furnitura-9.jpg.pagespeed.ce.uePwziR256
FOTO-12-400x220

МІФ №3: Металопластикові вікна можуть втрачати початковий колір

Металопластикові вікна можуть втрачати початковий колір. Ось чому важливо обирати виробників, які використовують високоякісні матеріали для виготовлення профілю – тільки так вікна збережуть білосніжний вигляд.

МІФ №4: Пластикові вікна можуть викликати алергію

Науково доведено, що полівінілхлорид (ПВХ), з якого виготовляється профіль, не викликає алергічної реакції. Варто зазначити, що з цього матеріалу виготовляють не тільки вікна, а й пластиковий посуд, труби, використовують у внутрішньому оздобленні автомобілів, тож вікна ПВХ апріорі не можуть викликати алергію.

Результати численних досліджень доводять – металопластикові вікна не несуть загрози здоров’ю. Тому можете сміливо встановлювати вікна ПВХ у своїх квартирах або будинках.

vred-plastikovyx-okon4