Світлопрозорі фасади ALT F50 FR: легкість, міцність і максимум безпеки

IMG_3534-2

Нові можливості у дизайні та будівництві сучасних споруд відкрили світлопрозорі фасади ALT F50. Система дозволяє втілювати у життя найсміливіші ідеї та стрімко набуває популярності й в Україні.

За словами експертів заводу віконних конструкцій ТМ Nобілекс, однією з переваг системи ALT F50 є легкість профілів, адже вони виготовляються із алюмінію. Це дозволяє відмовитись від додаткових підсилюючих робіт і знизити навантаження на несучі стіни будівель. Та разом з легкістю профілі системи відзначаються неабиякою міцністю – конструкції витримують високі навантаження.

img-4422

Окрім того, важливою перевагою системи фасадних конструкцій ALT F50 FR є підвищена пожежна безпека. Ці конструкції радять використовувати на фасадах з боку прилеглих будівель, на експлуатованій покрівлі і на сходових частинах, через які проходять шляхи евакуації.

Система вогнестійкого фасаду ALT F50 FR здатна протистояти вогню при цьому зберігаючи цілісність і обмежуючи теплопередачу.

Внутрішні вогнестійкі фасади використовують у якості перегородок при багаторівневому склінні атріумів і сходових частин, а також як світлопрозорі конструкції між офісною і виробничою частинами будівлі.

Досягти високої вогнестійкості фасадів вдалося завдяки унікальним особливостям конструкцій ALT F50 FR:

1. Додаткове армування профілів стійок і ригелів – досягається за рахунок розробки нових профілів з установкою вогнезахисних вставок;

2. Виключення можливості випадання заповнення – забезпечують шайби з нержавіючої сталі, які додатково фіксують притискні планки;

3. Забезпечення цілісності конструкції під час пожежі – досягається за рахунок посиленого з’єднання стійка-ригель;

4. Довготривале стримання термічного впливу вогню – за рахунок спеціальних комплектуючих (термоущільнюючі стрічки, опорні підкладки з нержавіючої сталі та дерев’яні підкладки, просочені вогнезахисним засобом).

215801

На сьогодні будівництво скляних будівель є наймоднішим трендом архітектури сучасного міста. Світлопрозорі фасади створюють відчуття легкості конструкцій, пропускають максимум світла у приміщення і відкривають чудовий вид з вікна. І обов’язковою складовою безпечного і успішного їх використання є алюмінієві профільні системи, які використовує й лідер з виготовлення віконних конструкцій у Закарпатті компанія ТМ «Nобілекс».

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +38 (099) 44-44-900, або відвідайте офіційний сайт компанії ТМ «Nобілекс».