Скляні фасади: модний тренд з подвійним ефектом

set-of-vector-new-year-banners_1441-35

Якщо людину зустрічають по одежі, то будь-яку будівлю, без сумніву, по її фасаду. Фасадна сторона банку, готелю, магазину, автосалону, офісного чи торгового центру слугує не тільки інструментом для залучення клієнтів, але й демонстрацією іміджу, стилю його власника. Як свідчать світові тенденції у сфері будівництва, усе частіше проектанти та інвестори обирають алюмінієві світлопрозорі фасадні конструкції, що якнайкраще презентують відкриту та прозору архітектуру, гармонійне поєднання естетики та функціональності, – розповідають в ТМ «НОБІЛЕКС».

Естетика
Скляні, немов казкові, будівлі зростаючими темпами з’являються у всьому світі, а технологія використання алюмінієвих фасадів застосовується не тільки для комерції, але й для спорудження приватних будинків. Вона підійде для найсміливіших дизайнерських рішень (конструкції різної форми, великий вибір декору, естетична привабливість) та для будь-яких цілей: облаштування вітрин, пропускання максимальної кількості світла, створення у приміщеннях особливої атмосфери.

Функціональність
При цьому, оздоблюючи будівлю скляними фасадами, проектанти не втрачають і у функціональності. Завдяки сучасним технологічним рішенням вражаючі алюмінієві конструкції, не тільки привертають увагу перехожих, але й задовольняють усі вимоги, пов’язані з тепло- звукоізоляцією, сонцезахистом та комфортом. Окрім того, за оцінками експертів при правильному підборі конфігурації склопакету протягом року можна зекономити до 35% витрат на опалення, а сучасні технології використання гартованого скла та скла «триплекс» дозволяють максимально убезпечити використання таких конструкцій.

Зробіть вибір на користь найкращої якості!
Втім у ТМ «Nобілекс» рекомендують працювати тільки з перевіреними виробниками профільних систем та аксесуарів. Своїм клієнтам компанія пропонує вигідні умови співпраці та тільки найкращу якість продукції.

Продукція заводу ТМ Nобілекс перевірена часом, адже компанія працює на ринку з 2007 року і щорічно випускає тисячі видів віконних та дверних конструкцій. Серед наших партнерів всесвітньо відомі виробники Alutech, Siegenia, Salamander Industrie Produkte, Euroglas та інші.

Додаткову інформацію дізнайтеся на офіційному сайті компанії, або за тел. +38 (0312) 65-64-77, +38 (099) 262-43-11, +38 (096) 222-22-39