Склимо балкон та лоджію

Untitled-1

Засклення лоджії чи балконного блоку, якщо вони є у Вашій квартирі, це лише питання часу.

Як зробити правильний вибір

Особливості вибору профільної системи дозволять забезпечити комфортні умови на балконі зокрема та й в квартирі в цілому.

Коли Ви робите вибір щодо скління на балконі, ми рекомендуємо керуватися принципом достатньої необхідності. В такому разі пластикові вікна на балкон вибираються в залежності від факторів:

  • типу балкону – розширення жилої площі квартири або «холодний» балкон;
  • розміщення балкону – вікна балкону виходять у двір, або на вулицю з автострадою, дорогою.

Розміщення балкону - виходить у «шумне» місце

Якщо балкон виходить не у двір, то, безсумнівно, взимку вітер буде задувати до оселі і у помешканні може бути досить прохолодно. Щоб уникнути такої неприємної ситуації, ми пропонуємо обрати енергозберігаючі вікна із профільних систем Brugmann чи Spectrum з енергозберігаючим склопакетом.

Для зменшення ваги конструкції доцільним буде установка однокамерних енергозберігаючих склопакетів, що за показниками енергозбереження є кращими за звичайні двокамерні.

osteklenie
Вот такой может быть и Ваша лоджия

Енергозбереження

Енергозберігаюче вікно – це, насамперед, енергозберігаючий склопакет. ТМ Nобілекс може запропонувати хороший склопакет, що поєднує в собі: одна камера (два скла) з дистанційною рамкою, що забезпечує відмінні властивості щодо тепло збереження та звукоізоляції.

Якщо ви вирішили встановити двокамерний склопакет, то вам корисно буде знати, що двокамерний склопакет хоча і важчий за однокамерний, проте володіє покращеними характеристиками щодо тепло- та шумоїзоляції.

Розміщення балкону - виходить у двір чи тихе місце

Якщо вікна балкону виходять у двір, то для скління балкону ми пропонуємо просте і практичне рішення – замінити старі балконні вікна на нові, виготовлені зі стандартної чотирьох камерної профільної системи WDS, що є якісним і економічним рішенням для будь-якого житла.

Для забезпечення необхідних показників з енергозбереження і звукоізоляції у вікнах застосовується спеціальні однокамерні склопакети з енергозберігаючим покриттям.

Конфігурація балкону

При засклінні балкону будь-яку стулку можна зробити з функцією відкривання та відкиду, крім того фурнітура має режим мікропровітрювання, що забезпечує постійний приплив свіжого повітря в будь-яку пору року.

Для зручного доступу до білизни, яку можна сушити на балконних мотузках, ми рекомендуємо зробити дві стулки з режимом відкривання (штульпові), що розташовані у центральній частині балкону.

1516
Балконный_блок_главное_фото1

Плюси скління балконів

Заскливши свій балкон, Ви позбудетеся від дощу, пилу, шуму та інших негативних факторів. Використовуючи в склінні поворотно-відкидні або штульпові вікна, Ви завжди зможете провітрити приміщення або отримати доступ до мотузок для білизни.

Багаторічний досвід виконання складних монтажних робіт дозволяє нашим монтажникам без проблем встановлювати П-подібні – Г-подібні балкони, балкони з склінням круговими сегментами, виконувати інші нестандартні види монтажу якісно і швидко.

На лоджіях, як і на балконах, зазвичай відсутні опалювальні прилади, тому простір лоджії має бути добре захищеним від впливу зовнішніх факторів.

Вибір профільної системи

При склінні балконного блоку необхідно враховувати, чи буде згодом засклений сам балкон чи ні, тому що від цього безпосередньо залежить експлуатаційні характеристики і вартість Вашої майбутньої конструкції.

Тому якщо балкон буде засклений, то можна зробити свій вибір на 4-камерних системах, наприклад український WDS, з однокамерним енергоефективним склопакетом, це забезпечить належний рівень комфорту і заощадить ваші кошти.

Якщо ж склити балкон Ви не плануєте, то краще використовувати 5-ти та 6-ти камерні системи, наприклад: німецький Brugmann чи польський Spectrum з двокамерним енергоефективним склопакетом, це підвищить комфорт у вашому приміщенні.

Елітні профільні системи

А якщо фінансові можливості дозволяють, то для максимальної енергоефективності та шумоізоляції краще використовувати сучасну 6-ти камерну систему, таку як bluEvolution 82.

atTCtdW7S18

Вибір склопакета

3

Необхідно враховувати, що в приміщення з балконами і лоджіями потрапляє менше сонячного світла, тому при проектуванні подібних конструкцій, необхідно керуватися принципами максимального світлопропускання:

• по-перше, мінімальна кількість скла на шляху проходження сонячного світла. Краще використовувати однокамерний енергоефективний склопакет;
• по-друге, максимальні розміри прозорих елементів. Краще використовувати глухе скління у вікні, якщо до нього є доступ із зовнішнього боку балкону.

А також по можливості відмовитися від традиційно використовуваних сендвіч-панелей в нижній частині дверей балконного блоку на користь склопакета.

Для точного прорахунку вартості Вашого майбутнього балкону чи лоджії зателефонуйте нашим менеджерам або замовте безкоштовний зворотній дзвінок і наші менеджери зателефонують Вам у зручний для Вас час!