Прості і надійні рішення для ефективного облаштування роздягалень, душових і сантехнічних приміщень

головна

При організації простору приміщення власник завжди намагається заощадити, однак при цьому бути впевненим у надійності та практичності свого вибору. Одним з найвдаліших варіантів поєднання таких вимог є система легких перегородок ALT 118, яку використовує й лідер з виготовлення віконних конструкцій у Закарпатті компанія ТМ «Nобілекс».

Саме цю систему все частіше використовують при облаштуванні душових, роздягалень та сантехнічних приміщень для виготовлення легких роздільних конструкцій.

Конструкція перегородки – каркас з алюмінієвого профілю високої міцності, на який можна встановити заповнення товщиною 16 мм. Як показує час, найпоширенішим матеріалом для заповнення виявилась вологостійка ДСП.

Система ALT 118 дає можливість виготовлення модульних кабін з дверцятами або без, при цьому двері будуть з того ж матеріалу, який використали для заповнення конструкції.

ALT-118-4
118-7

Навіть зовні перегородки виглядають легкими та привабливими. Такого враження надає невелика видима ширина окантовочного профілю – всього 9,5 мм. Також це дозволяє приховати можливі відколи на матеріалі заповнення. Особливості системи ALT 118 дозволяють реалізувати приховану установку кріплення та естетичний поворот конструкції.

Система легких перегородок пропонує два варіанти дверної фурнітури – пластикової і сталевої. Слід додати, що пластикова фурнітура пропонується в комплекті з профілями.

Серед основних переваг системи ALT 118 можна виділити насамперед надійність, економічність та простоту монтажу. Незважаючи на зовнішню легкість, перегородки системи нічим не поступаються перегородкам товщиною 22-25 мм.

Така надійність і стійкість досягається за рахунок кріплення опор конструкції до підлоги та посиленим верхнім профілем. Також важливою перевагою є економічність – на сьогодні 1 м² системи нижче середніх ринкових цін на такі конструкції.

І декілька слів про встановлення – у процесі монтажу система дозволяє з легкістю компенсувати можливий нахил стін та нерівності підлоги. Такі особливості роблять монтаж простим і зручним і дають можливість істотно заощадити простір приміщення.

Зробіть найкращий вибір разом з ТМ «Nобілекс»!

За додатковою інформацією звертайтеся за тел.
+38 (0312) 65-64-77
+38 (099) 262-43-11
+38 (096) 222-22-39,
або відвідайте офіційний сайт компанії ТМ «Nобілекс».

271