Підготовка вікон до ЗИМИ!

Нобілекс

Одне з переваг пластикових вікон над дерев’яними – це простота догляду за ними.
У зимовий період пластикові вікна не вимагають додаткового утеплення і фарбування. Однак підготувати пластикові вікна до настання холодів необхідно, Підготовка пластикових вікон до настання холодів включає чотири етапи.

Перший крок – миємо вікна

Перед зимовим періодом рекомендовано вимити вікна. Для цього необхідно використовувати спеціальні засоби для догляду за пластиковим профілем і склом або ж просто мильний розчин.
Москітна сітка в зимовий час не потрібна, тому необхідно її зняти.
Сітку очищають від пилу за допомогою пилососа, а потім миють мильною водою, просушують і відкладають. Таким чином, ви продовжите термін експлуатації москітної сітки.
Другий крок – оцінюємо технічний стан і усуваємо неполадки

Віконна фурнітура – важлива складова частина віконної конструкції, яка відповідає за комфортність і тривалість експлуатації. Перевірте роботу віконної фурнітури. Якщо стулка затирає, то необхідно виконати її регулювання по горизонталі і вертикалі. Якщо Ви не маєте досвіду і знань в цьому питанні, то роботу варто довірити професіоналам.

Віконна фурнітура вимагає регулярного догляду, а саме очисти і обробки. Правильний догляд за фурнітурою гарантує плавну роботу системи. Обробляти фурнітуру можна машинним маслом або спеціальними засобами для віконної фурнітури. Для того щоб мастило рівномірно розподілялася по механізму, рекомендовано кілька разів відкрити-закрити вікно і відкрити на провітрювання.

Третій крок – переводимо стулку в зимовий режим

На жаль, далеко не всі власники обізнані в можливості регулювання притиску віконної стулки в сучасних пластикових вікнах.
Перевірити щільність притиску дуже просто – вставте аркуш паперу в грюкіт і закрийте стулку. Якщо листок паперу легко виймається, рекомендовано посилити притиск віконної стулки.

Четвертий крок – оцінюємо стан гумових ущільнювачів

Гумові ущільнювачі – дуже важливий елемент віконної конструкції, який відповідає за герметичність закритої стулки. Для того щоб ущільнювачі максимально довго зберігали свої властивості і забезпечували гарну герметичність необхідний правильний і регулярний догляд. Перед настанням холодів необхідно очистити ущільнювачі від бруду за допомогою ганчірки і мильного розчину, просушити і обробити силіконовим мастилом або технічним вазеліном. Якщо віконний ущільнювач має тріщини, то необхідно його замінити на новий.