Нестандартні пластикові вікна та двері – втілення найсміливіших ідей

pexels-photo-227675

Арочні, овальні, круглі та трикутні – сучасні технології дозволяють створювати вікна практично будь-якої форми. Нестандартні вікна відкрили перед дизайнерами та замовниками нові можливості втілення ідей та бажань.

Найважливішою деталлю інтер’єру будь-якого приміщення є вікна. Та стандартні вікна не завжди вдовольняють замовників, у тому числі мешканців історичних будинків. На сьогодні технології виробництва віконних конструкцій дозволяють втілювати у життя найсміливіші ідеї за допомогою пластикових вікон нестандартних розмірів і форм. Такі вікна несуть не тільки естетичне, а і практичне задоволення.

Форма віконної конструкції на сьогодні залежить тільки від побажання та матеріальних можливостей замовника. Круглі, трикутні, арочні та овальні – нестандартні пластикові вікна можуть мати абсолютно всі форми. Їх рами виробляють за допомогою спеціального обладнання шляхом згинання ПВХ профілю. Технологія здається простою – профіль занурюють в ванну з гліцерином, ПВХ стає гнучким, що і дозволяє надавати йому необхідної форми.

Технологія виробництва нестандартних рам є більш складною і потребує триваліших термінів виготовлення. Крім цього, треба врахувати багато дрібних, але вкрай важливих деталей, щоб не допустити продування або неможливості відкрити вікно. Сучасного і оригінального архітектурного стилю будівлі можуть додати саме нестандартні форми віконних конструкцій. Однак не слід забувати і про міцність та надійність, тому на виготовлення таких профілів існує ряд обмежень.

Лідер з виготовлення віконних конструкцій компанія ТМ Nобілекс пропонує віконні конструкції нестандартних форм і різної кольорової гами. Профіль може бути різного кольору, як зовні, так зсередини вікна.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +38 (0312) 65-64-77, +38 (099) 262-43-11, +38 (096) 222-22-39