Міжнародний день енергозбереження!

27_main

11 листопада у світі відзначають Міжнародний день енергозбереження. Це свято покликане привернути увагу влади та громадськості до раціонального використання ресурсів та розвитку відновлюваних джерел енергії. Варто розуміти, що економія енергії не тільки вигідна економічно, але й дозволяє знизити забруднення навколишнього середовища, адже загально відомо, що виробництво електроенергії традиційними джерелами (теплові і атомні електростанції) негативно впливають на довкілля. Справа стосується усіх нас, адже найпростіші та елементарні заходи енергозбереження доступні кожному і можуть бути застосовані в побуті фактично повсюдно.

Серед найпоширеніших методів – утеплення помешкання: заміна чи заклеювання вікон, проведення теплоізоляції даху та стін, модернізація системи вентиляції тощо. Спеціалісти радять підходити до справи комплексно – це дасть максимальний ефект.

Що ж стосується енергозбереження віконних конструкцій важливо розуміти – воно залежить не тільки від віконного профілю та склопакету, але й якості монтажу віконних конструкцій. Як переконують на Заводі віконних конструкцій Nобілекс, варто розрізняти енергозберігаюче вікно і звичайне пластикове: різниця полягає як у технології виготовлення та країні-виробнику, так і у системі якості та контролю.

Своїм клієнтам компанія пропонує увесь спектр послуг у цій сфері та гарантує високу якість виконання робіт. Спеціалісти Nобілексу завжди готові допомогти підібрати потрібні віконні конструкції та запропонувати найсучасніші новинки енергозбереження, як от заповнення інертним газом камер склопакету.

Обирайте чисте довкілля та економію коштів, обирайте – ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ разом з ТМ Nобілекс.