Догляд за алюмінієвими вікнами: основні принципи

teplo-aluminium-okna

Все більшої популярності серед українців здобувають алюмінієві вікна. Основними їх характеристиками є легкість і привабливість, але разом з тим надійність та міцність. За вікнами потрібен догляд, який забезпечить його функціонування на довгі роки, розповіли спеціалісти закарпатського заводу віконних конструкцій ТМ «Nобілекс».

Більшість вважає, алюмінієві вікна потребують якогось спеціального та складного догляду. Та це не так. Основою догляду є підтримання чистоти. Це особливо стосується розсувних конструкцій та вікон, які виходять на сонячну сторону.

Найбільшими ворогами розсувної системи є бруд і пил. Саме вони провокують механічні пошкодження поверхні, які є причиною поступових збоїв у системі – вікна починають погано ковзати, а потім застрягати. Аби такого не сталося, фахівці радять два рази на рік не тільки мити алюмінієві вікна, а й проводити профілактичний огляд і усувати наявні ушкодження.

Звісно, м’якість металу є основною причиною пошкоджень алюмінієвих профілів. Для усунення їх використовують спеціальні коректори або алюмінієву смолу. Однак не всі знають, що засоби з силіконом дозволяють взагалі уникнути пошкоджень.

Алюмінієві рами мають досить міцне покриття, однак поводитися з ним слід дбайливо. Миття алюмінієвих вікон практично не відрізняється від миття дерев’яних або пластикових вікон. Фахівці радять не використовувати агресивні засоби для чищення та порошки для миття – від них рама може потьмяніти, втратити гладкість і блиск.

Догляд за фурнітурою також нескладний – за допомогою спеціальних м’яких засобів її очищують, після цього фурнітуру змащують спеціалізованим маслом. Таку профілактику радять проводити регулярно. Що стосується ущільнювачів, то їх обробляють засобами, які містять силіконове масло.

При проведенні будівельних або ремонтних робіт у приміщенні, алюмінієві вікна потрібно захистити спеціальною плівкою.

Ось і все, що потрібно знати про догляд за алюмінієвими вікнами. Нагадаємо, що Ви завжди можете звернутися до спеціалістів ТМ «Nобілекс» за допомогою чи консультацією.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +38 (0312) 65-64-77, +38 (099) 262-43-11, +38 (096) 222-22-39.