Алюмінієві вікна: відмінності, переваги та сфери застосування

вікна-нобілекс1

В сучасне будівництво все сміливіше входять вікна з теплого та холодного алюмінію. Спочатку цей матеріал активно використовували тільки в комерційному будівництві – торгових, офісних центрах, промислових будівлях. Та на сьогодні ситуація кардинально змінилася – все популярнішим стає використання алюмінієвих вікон саме в житловому будівництві. Чому? Як стверджують самі архітектори, перевагу використанню алюмінієвих конструкцій надають через їх легкість, сучасний дизайн і при цьому міцність та надійність.

Переваги алюмінієвих вікон

В порівнянні з аналогічними виробами з дерева або металопластику вікна з алюмінію однозначно мають свої переваги:
1. Більш довговічні – термін служби таких конструкцій понад 80 років;
2. Більш стійкі до несприятливих погодних умов – не розтріскуються і не піддаються корозії;
3. Більш пожежостійкі і не деформуються під впливом сонячного випромінювання;
4. Не вимагають особливого догляду (як наприклад дерев’яні поверхні), адже їх вкривають стійкими до зносу порошковими фарбами.

Розрізняють холодні та теплі профільні системи, існування яких охоплює практично всю сферу застосування алюмінієвих вікон у склінні.

Вікна з холодного алюмінію використовують там, де збереження тепла не потрібно – всередині приміщень або для склінні неопалювальних приміщень. Профіль в холодних алюмінієвих віконних системах зазвичай однокамерний, щодо заповнення – то це скло товщиною 4-6 мм або склопакет. Найчастіше конструкції з холодного алюмінію використовують при склінні веранд, балконів та лоджій, альтанок, офісних перегородок, саме з холодного алюмінію виготовляють розсувні двері для готелів, торговельних центрів, ресторанів і медичних закладів.

Теплий алюміній. Досить довго алюміній вважався «холодним» матеріалом, який просто не здатний забезпечувати належну термоізоляцію. Однак час не стоїть на місці, і сучасні технології дозволяють виготовляти алюмінієві профільні системи зі спеціальними поліамідними термовставками. Камери профілю пустотілі і їх заповняють термоізоляційними спіненими елементами. Це гарантує високі коефіцієнти теплоізоляції конструкцій та робить алюмінієві вікна та двері ще більш енегозберігаючими.

З теплого алюмінію виготовляють теплі тамбури, вікна, вхідні двері, скляні вітрини та перегородки як в офісних, так і в житлових будинках.

Компанія ТМ «Nобілекс» виготовляє віконні та дверні конструкції з металопластику і теплого й холодного алюмінію. У нас можна замовити вікна будь-якої конфігурації і колірної гами.

Звертайтеся до нас, і ми разом підберемо те, що Вам потрібно: тел. +38 (0312) 65-64-77, +38 (099) 262-43-11, +38 (096) 222-22-39