5 міфів про металопластикові вікна, які виявилися неправдою

mifi

Металопластикові вікна з’явилися на ринку України уже досить давно. Але це не зменшує появу нових та підтримку старих міфів про них. Вікна та двері з ПВХ на сьогодні стали буденними та доступними речами, а кілька міфів так і залишилися в наших з Вами думках.

reb_okn_2

Міф № 1 – пластикові вікна шкідливі для здоров'я

Це, мабуть, найпоширеніша помилка. Багатьох насторожує «хімічна» назва матеріалу – полівінілхлорид (ПВХ) і те, що в процесі виробництва в пластик додають свинець.

Почнемо з того, що екологічність і натуральність – не одне і теж. Незважаючи на те, що ПВХ є продуктом складного хімічного синтезу, він завдяки своїм унікальним властивостям абсолютно безпечний для людини. А якщо ви озирнетеся навколо, то побачите, що за сферою застосування пластик сьогодні – один з найпопулярніших матеріалів. Згадайте, з чого зроблений, наприклад, чайник на вашій кухні. Як правило, з пластика, але хіба це когось насторожує?

Що стосується свинцю, численні дослідження доводять: у готовому виробі вона не несе ніякої загрози. Виробники профілю в даному випадку наводять такий показовий приклад: майже в кожній сім’ї є кришталь, а це не що інше, як скло зі свинцем, причому в набагато більшому ступені, ніж у пластику. Однак ніхто з нас не вважає його небезпечним для здоров’я.

Виробники якісних профілів використовують тільки безпечні стабілізатори в хімічній формулі продукції, що дає можливість сертифікувати продукцію відповідно до санітарних норм. Наприклад, продукція ТМ «Nобілекс» рекомендована до установки в дитячих і медичних установах і має всі відповідні форми та сертифікати.

Міф № 2 – металопластикові вікна встановлюють тільки влітку

Це одна з найбільш поширених помилок. Сьогодні на високому рівні не тільки технології виготовлення вікон, але і виробництво монтажного матеріалу. Провідні виробники монтажної піни виготовляють піну, яка дозволяє зробити якісний монтаж до – 10 С. У компанії ТМ «Nобілекс» монтажні роботи припиняються тільки на період сильних заморозків або злив.

16344203
okna-montaj

Міф № 3 – металопластикові вікна занадто дорогі

Як тільки-но металопластикові вікна тільки з’являлися на нашому віконному ринку, то відносно стандартних дерев’яних вікон вони дійсно коштували досить дорого. Їх встановлювали в основному в дорогі приватні будинки або квартири в престижних районах. Але за останні 10 років кількість вироблених ПВХ вікон і дверей масово збільшилося, заводи-виробники збільшили свої обсяги виробництва в десятки разів, що в свою чергу відбилося на вартості виробів в бік зменшення.

Крім того, сьогодні ринок металопластикових вікон дозволить підібрати варіанти від скромних бюджетних пропозицій – до елітних нестандартних конструкцій. При цьому вибір якісного виробника дозволить зберегти всі необхідні базові характеристики навіть при бюджетному варіанті.

Міф №4 – Усередині склопакета - вакуум

Термін “вакуумний склопакет” не зовсім точний. Якби в склопакеті і справді був глибокий вакуум, то атмосферним тиском втиснуло б скло всередину склопакета, від чого вони просто лопнули б. Насправді при виготовленні склопакета всередині дійсно створюється деяке розрідження повітря для того, щоб скло щільніше притискалися до рамки. Однак це не вакуум в загальноприйнятому розумінні.

Також за бажанням клієнта склопакет може бути заповненим інертним газом, що має назву аргон. Таке заповнення камер склопакету значно збільшує коефіцієнт теплозбереження віконної конструкції в цілому. Детальніше про склопакети можна прочитати тут.

kakie_okna_1
renolit-polimernye-plenki-pvh-laminacija-okon

Міф №5 – У всіх ПВХ-вікон стандартні кольори і форми

Звичайно, ні! Інше питання, що саме до білих виробів – стандартних конструкцій звикло більшість споживачів. Тим часом, сьогодні фантазія практично нічим не обмежена. В даний час профіль можна ламінувати кольоровою плівкою.

Що ж стосується форми, то поряд зі звичними «прямокутниками» пластикове вікно може бути квадратним, трапецієвидним, у вигляді арки і навіть круглим. Адже віконний профіль завдяки таким своїм якостям, як гнучкість і еластичність, дозволяє втілити майже будь-які задуми і фантазії.

Необґрунтовані страхи не повинні перешкодити Вам стати власниками якісних і красивих металопластикових вікон. Головне правильно вибрати виробника.

Звертайтеся до кваліфікованих працівників компанії ТМ «Nобілекс», ми обов’язково поділимося усіма секретами та допоможемо зробити вдалий вибір!