Ужгородська гімназія змінює своє «обличчя» (ФОТО)

гімназія вікна та двері Нобілекс

З кожним днем вигляд цього престижного навчального закладу в обласному центрі Закарпаття змінюється на очах – тут триває масштабна робота щодо заміни старих дерев’яних вікон на нові металопластикові, енергозберігаючі віконні конструкції та утеплення фасадів.

«Працюємо в рамках плану. Для збільшення ефекту енергозбереження, окрім встановлення металопластикових вікон, проводяться і заходи по утепленню. Зовнішні стіни утеплюють 10-ти сантиметровим шаром мінеральної вати. Враховуємо проведення занять у навчальному закладі, працюємо на об’єкті у посиленому режимі», – розповідає директор ТОВ «Стеклолюкс-Ужгород» ТМ Nобілекс Віталій Васильович Липа.

До слова, в Ужгородській гімназії встановлюються металопластикові вікна з надійного, польського 6-камерного профілю – Spectrum з енергозберігаючими склопакетами шириною 32 мм та мультифункціональним склом.

Окрім чудових теплозберігаючих характеристик, ці віконні конструкції наділені й підвищеною шумоізоляцією, тож тепер сторонні звуки з вулиці не заважатимуть дітям навчатися.

У компанії «Nобілекс» розповідають, що роботи по монтажу енергозберігаючих вікон та утепленню фасадів будівлі планують закінчити до кінця грудня.