Фурнітура Siegenia Titan AF

-7

Якщо профіль Brugmann - то фурнітура Siegenia TITAN AF

Відтепер всі вікна ТМ «Nобілекс» німецької профільної системи Brugmann будуть комплектуватись фурнітурою Siegenia TITAN в базовій протизламній комплектації.

Функціональність, продумана до дрібниць. Фурнітура TITAN AF реалізує саме те, чого чекають від сучасного вікна.
Забезпечено м’який хід ручки (не більше 2,5 Н • м) у поєднанні з щільним притиском, не залежно від кількості точок замикання.
Від 7 до 10 точок замикання роблять конструкцію придатною для будь кліматичної зони, навіть з самими екстримальними умовами.

Втілені в життя вдалі енергозберігаючі рішення, представлено розмаїття варіантів порядку управління.
Система дозволяє забезпечити серйозний протизламний захист, а також володіє великим вибором додаткових видів провітрювання, в т.ч. унікальним провітрюванням «зима-літо» з енергозберігаючим механізмом.

Системні технічні переваги, що випереджають час.

М’яку роботу фурнітури і комфортне замикання забезпечує стандартна для всіх точок замикання унікальна ролікова протизламна цапфа в поєднанні з комбінованими запорними планками зі вставками з високоміцного композитного матеріалу.

Ефективний глибокий канал з плавними переходами під контур ущільнення в ножнічні петлі, діючи разом з цапфами, виключає продування в районі верхньої петлі. TITAN AF володіє широкими діапазонами регулювання фурнітури – на цапфах, в ножицях і в нижній стулковій петлі в трьох площинах. Це дозволяє істотно спростити монтаж і нівелювати можливі похибки виготовлення вікна.

Наша фурнітура дозволяє витримувати відстань між точками замикання до 700 мм.
Покриття TITAN Silber (титан Н срібло) забезпечує фурнітурі TITAN AF найвищу стійкість до корозії (4 клас) згідно DIN EN 1670 – 2007, що було підтверджено сертифікатом інституту ift Rosenheim, отриманим за новітньою програмою випробувань QM 238.
Новим рішенням в області запорних пластин є унікальна конструкція на основі комбінації високоміцної сталі і зносостійкого композитного матеріалу.