Підйомно-розсувні двері – новинка від ТМ Nобілекс

fs_dver_garmoshka

HTS, PS, PSK, FS - підйомно-розсувні дверні системи для конструкцій з великою площею скління

Система HTS — це підйомно-розсувні системи для панорамного скління будь-яких приміщень, ідеально підійде для виходу на балкон, терасу, відкритий майданчик кафе чи ресторану.

Двері працюють на основі інноваційної підйомно-здвижної системи відкривання, яка легко підіймає стулку на спеціальних рухомих роликах. Завдяки цьому для руху дверей не потрібне жодне зусилля.
Система дозволяє будувати дуже великі конструкції засклення, які надають інтер’єру панорамного вигляду.

Основні переваги розсувних дверей HST

 • Максимальний престиж та панорамний вигляд
 • Зручне відкривання
 • Установка в рівень з підлогою
 • Максимальні габаритні розміри
111
hst

Розсувні двері системи PS – це паралельно-здвижна фурнітура з подвійним примусовим управлінням.

Легкий поворот ручки на 90 градусів забезпечує практично самостійне відкривання стулки. Технічним рішенням є застосування нової фурнітури з подвійним примусовим управлінням.

З її допомогою спрощується трудомісткий процес відкривання стулки, відкиду та закривання. Рішення каретки та ножиці рухають стулку синхронно відносно рами. Це унікальне рішення на ринку.

Основні переваги розсувних дверей PS

 • Надійність і безпека завдяки застосуванню грибоподібних цапф
 • Максимальні розміри
 • Легкість в керуванні відкриттям

Підйомно-розсувні двері PSK надають будь-якому приміщенню затишну і наповнену світлом атмосферу.
Незалежно від місця установки цієї дверної системи – на балконі, веранді або терасі – одним помахом руки можна встановити суцільний захист між зовнішнім світом і вашим затишним помешканням, причому без набридливих порогових елементів у перехідній зоні, які часто призводять до спотикання.

Стальне армування великих розмірів забезпечують максимальну стабільність і тривалий термін служби. Статично врівноважена конструкція забезпечує особливо легкий хід стулок і гарантує надійне тривале функціонування з відмінними тепло- і звукоізолюючими властивостями.

Основні переваги розсувних дверей PSK

 • Легкість в керуванні відкриттям
 • Надійність і безпека завдяки застосуванню грибоподібних цапф
 • Доступна цінова пропозиція
 • psk_0

  Розсувні двері FS «гармошка» використовуються майже всюди – офісні центри з концепцією open spaсe, зимові сади міські квартири, приватні будинки, ресторани, кафе, готелі, оздоровчі і розважальні центри, спортивні зали, басейни, сауни – набувають зовсім іншого вигляду з встановленням розсувно-зсувних дверей.

  Наближаючись до дверей «гармошка» Ви відчуєте як стирається грань між зовнішнім і внутрішнім простором, зникають усі видимі і невидимі бар’єри.
  Теплі «гармошки» давно користуються заслуженою популярністю в Європі, а останнім часом почали завойовувати визнання українського споживача. Елегантний дизайн для вітальні і спальні, гармонічне оформлення для їдальні – це розсувні системи.

  Розсувні двері прості в експлуатації, довговічні, потребують мінімального догляду, стійкі до погодних умов. Відповідають високим естетичним та енергоощадним вимогам, що важливо для різноманітного клімату в Україні.

  Складні конструкції типу «Гармошка» надають широкі можливості у застосуванні як в зимових садах, так і терас. Надають можливість створити відкритий простір. Стулки легко збираються під одну сторону і надають простір до 6 метрів.

  skladyivayushhiesya-okna-i-dveri-fs-portal

  Основні переваги розсувних дверей FS “Гармошка”

  • Можливість відкрити прорізи без переділок до 6 м.
  • Простота і легкість у відкриванні

  Підйомно-розсувні дверні системи представляють собою оригінальне технічне і дизайнерське рішення з відмінною тепло- і звукоізоляцією!