Обирайте якісні вікна від закарпатського виробника

111

У цьому році завод із виробництва металопластикових конструкцій ТМ Nобілекс святкує своє 10-річчя. На сьогодні компанія представлена не тільки на Закарпатті (представництва та дилери працюють у містах Ужгород, Хуст, Іршава, Виноградово), але й за її межами – Львові та Луцьку.

Тільки за останні 2 роки підприємство виготовило понад 25 тис. металоплатикових конструкцій найвищої якості – систематичне удосконалення технології за прикладом європейських партнерів зробило ТМ Nобілекс лідером галузі на Закарпатті.

Ідея створення такого підприємства саме у Закарпатській області сприймалася неоднозначно та у керівництва ТМ Nобілекс щодо цього не було сумнівів – унікальне територіальне розташування на кордоні з чотирма країнами ЄС, традиції господарювання та працелюбність місцевих мешканців створили тут сприятливі умови для ведення бізнесу.

IMG_9519
shutterstock_77244181

На сьогодні у компанії працюють десятки людей, серед пріоритетів у роботі – постійне вивчення та застосування технологічних новинок, підлаштування до потреб найвибагливішого клієнта. Для цього ТМ Nобілекс співпрацює з всесвітньо відомими брендами у цій сфері: Salamander Industrie Produkte, Siegenia, Euroglas тощо.

Окрім того, підприємство приймає активну участь у житті громади, реалізовуючи різні соціальні проекти.

На старті нового сезону завод із виробництва металопластикових конструкцій ТМ Nобілекс пропонує своїм клієнтам широкий асортимент продукції найвищої якості. Серед новинок: польський профіль Spectrum 86, який повністю відповідає всім європейським стандартам з енергозбереження. Його особливістю є те, що монтажна глибина профілю становить цілих 86 мм і наявний додатковий, третій контур ущільнення.

За додатковою інформацією звертайтеся у найближчий офіс ТМ Nобілекс, або за тел. В Ужгороді: +38 (099) 262-43-11 та Львові: +38 (067) 299-35-99.