Ужгородська лінгвістична гімназія імені Т.Г.Шевченка – 70 років на навчальній ниві

slide-image-3

У світі, де все мінливе та швидкоплинне, є речі, про які не варто забувати. І, перш за все, це – ювілеї. Вони є як у житті людини, так і організації чи будівлі.
Ужгородській лінгвістичній гімназії ім. Т.Г. Шевченка – 70 років!

Як нам усім відомо, це не лише навчальний заклад, але і перлина архітектури та історії нашого рідного міста. За цей період у житті гімназії багато що змінилось та вдосконалилось: збільшилась кількість учнів, зріс рівень навчання та підготовки молодих українців до самостійного та дорослого життя, кристалізувався колектив педагогів. І це все завдяки небайдужим людям, як вчителям, керівникам школи, так і батькам учнів, які розуміють важливість середньої освіти для дітей та майбутнього цілої нації. Адже школа це не лише стіни, підручники, портфелі і парти, це цілий всесвіт, в якому наші діти стають дорослими людьми.

0-02-05-26b17f3c3f58f4ca8876091584332ee1ba253a7720c5d6dae3f0ce27a0c4ca36_full

Отож, мої щирі вітання, колективу та усім гімназистам, з нагоди цього ювілею! 70 років – для вас, це ще не межа, не край і не рубіж, це лише початок. Тому бажаю викладацькому колективу сил та натхнення у вашій, безумовно, важливій справі, а також збільшення можливостей для співпраці та реалізації нових ідей у навчанні дітей! А учням наполегливості у підкорені все нових вершин, адже для вас життя лише розпочинається! Успіху Вам!

З повагою
Генеральний директор
ТОВ «Стеклолюкс-Ужгород» ТМ Nобілекс
Андрій ПІВЕНЬ