Енергозберігаючі вікна ТМ Nобілекс для шкіл в смт. Батьово

golovna

Не зважаючи ні на що, наші діти мають отримувати якісну освіту. Безумовно, що це можливо лише у комфортних умовах. Саме тому, наше підприємство, ТОВ «Стеклолюкс-Ужгород» ТМ Nобілекс, вже вкотре взяло участь у тендерах, із заміни старих віконних конструкцій на нові, у шкільних закладах. Цього разу, ми встановлюємо вікна ТМ Nобілекс у смт. Батьово, Берегівського району: у загальноосвітній школі-садочку 1-2 ступенів та Батівській загальноосвітній школі 1-3 ступенів.

До цього завдання ми підійшли відповідально та конструктивно. Зважаючи на кліматичні та економічні умови нашого регіону, для заміни використовується конструкції з польського профілю Spectrum з енергозберігаючими склопакетами, які наповненні всередині інертним газом – аргоном. Вони значно менше випускають тепло із середини на зовні, тому втрата тепла крізь старі дерев’яні шиби вже цим школам не загрожує. Окрім того такі вікна екологічно чисті та мають значний термін придатності.

Саме тому, вже після повного встановлення віконних конструкцій, можна не хвилюватись за дітлахів із цих шкіл, адже вони будуть у теплі та затишку.