logo Nobilex 2019_white
square
square
square

Металопластикові вікна

Пластикові (або металопластикові) вікна набули надзвичайної популярності серед українців. Цьому сприяють і співвідношення ціни та якості, і значні переваги цих конструкцій — міцність, теплопровідність, стійкість до зовнішніх факторів. Такі віконні системи не лише надають інтер’єру охайного зовнішнього вигляду, але й допомагають заощадити на оплаті за опалення. 

Завод віконних конструкцій Nobilex працює на ринку України із 2007 року. З цього року ми виробляємо і встановлюємо віконні та дверні конструкції з металопластику, а з 2015 року — також і з алюмінію.

Короткі терміни виробництва конструкцій
Найвигідніші ціни на якісні вікна
Замовляйте вікна у виробника та не переплачуйте

Кожне вікно виготовляють за індивідуальним запитом та індивідуальними розмірами, і виробляють його кваліфіковані фахівці.

Створюючи вікна, ми використовуємо виключно оригінальне комплектування від найкращих європейських виробників. 

Nobilex відповідає за кожен етап роботи над твоїм вікном: від замірів і виготовлення до встановлення. 

Замінюючи вікна, завжди звертай увагу на якість монтажу. Навіть найдорожчі пластикові вікна не збережуть тепло, якщо монтаж виконано на низькому рівні. Монтувальники повинні володіти усіма знаннями й тонкощами роботи з профільною системою і фурнітурою, з якою працюють. Це є гарантією того, що твої вікна будуть теплими, безпечними, довговічними.

Шумоізоляція
Морозостійкість
Теплоізоляція
Пожежостійкість

Усі роботи виконують кваліфіковані працівники нашої компанії, які проходять систематичне навчання й сертифікацію.

Наше обладнання й сучасні технології дають нам можливість виготовляти металопластикові вікна будь-яких конфігурацій і розмірів, а варіанти декору та склопакетів задовольнять навіть найвибагливішого клієнта.

Власне виробництво металопластикових вікон і дверей дало можливість нашій компанії налагодити жорсткий контроль над якістю продукції на всіх етапах виробничого циклу. Такий комплексний підхід вигідно відрізняє продукцію Nobilex від продукції конкурентів.