Шлях до якості

IMG_9709
shadow

Аналіз технологічних можливостей

Технологічний прогрес дає нам, як виробникам металопластикових конструкцій з ПВХ та алюмінію, розширення можливостей.

Для того, щоб задовольнити зростаючі очікування клієнтів Nобілекс постійно стежить за технічними новинками і змінює пропозицію включаючи ті рішення, які найкращим чином відповідають потребам користувачів.

На Заводі віконних конструкцій Nобілекс за розробку пропозиції відповідає команда кваліфікованих і досвідчених інженерів.

Вибір кращих комплектуючих

Всі продукти компанії Nобілекс виготовлені з комплектуючих, що поставляються виробниками, визнаними на ринках по всьому світу.

Високоякісні профілі з ПВХ та алюмінію з оптимальними фізико-механічних властивостями, що використовуються в будівництві як в Україні так і в Європі, гарантують надійність і довговічність виробів.

Фурнітура та скло відомих постачальників забезпечують максимальну енергоефективність, безпеку і функціональність продуктів.

IMG_9527
shadow
park-1
shadow

Інноваційне виробництво

Виробництво віконних і дверних конструкцій здійснюється в процесі використання інноваційного технопарку обладнаного сучасними пилами і зварювальними апаратами для ПВХ профілів та алюмінію, фрезерними верстатами, лініями для гнуття арок різних конфігурацій та лінією ламінації профілю.

Правильне виконання замовлень забезпечує електронний документообіг, програма оптимізації розкрою матеріалів, дозволяє значно зменшити відсоток відходу використовуваних матеріалів та автоматизувати виробництво віконно-дверних конструкцій.

До технологічного парку Nобілекс входять:

  • Лінія ламінації профілю
  • Лінія ПВХ конструкцій
  • Лінія гнуття арок різних конфігурацій
  • Лінія алюмінієвих конструкцій

Дотримання чітких норм і стандартів

Заради найвищих стандартів виробництва вікна та двері заводу Nобілекс піддаються процедурам оцінки, контролю та сертифікації.

Це призводять до отримання відповідних сертифікатів, нагород і декларацій, що надають право використовувати знаки, які підтверджують якість продукції.

Alutech
shadow
Brugmann-Wital
shadow
2-1
shadow

Кваліфіковані працівники

Виробничий процес управляється і контролюється кваліфікованими фахівцями з багаторічним досвідом роботи.

Регулярне навчання і тестування забезпечують високий рівень компетентності, необхідної для побудови складних вікон, сучасних дверей з великою площею скління і інших передових рішень.

Контроль якості

Важливою ланкою у виробничому процесі заводу є контроль якості Nобілекс.

Ретельний огляд проходять як матеріали та комплектуючі, так і готова продукція, що надається клієнтам. Кожна виробнича лінія має свої власних фахівців-контролерів роботи. Додатковий нагляд може патрулювати у випадковому порядку, щоб перевірити процес виробництва на всіх лініях.

0-5
shadow
7-avto2
shadow

Транспортний парк

Вікна та двері є делікатними продуктами, що вимагають належного ставлення під час транспортування.

Власний парк автомобілів дозволяє зберегти повний контроль над завантаженням, транспортуванням і розвантаженням продукції.

Це гарантує, що вікна та двері досягають клієнтів в чудовому стані. Ще одна перевага власного транспортного парку – це стабільні терміни поставки замовлень клієнтам в зручний для них час.

Професійні виставочні зали (салони)

Останній крок на шляху до якості Nобілекс є демонстраційні зали, що розміщені в салонах- офісах Заводу віконних конструкцій Nобілекс.

Тільки поради експертів і правильна оцінка ситуації будівництва гарантує, що вироби з ПВХ та алюмінію будуть виконувати свої функції і відповідати очікуванням клієнтів.

Партнери Nобілекс є професіоналами, що мають знання і досвід, необхідні для задоволення всіх вимог сучасної архітектури.

IMG_9519
shadow
IMG_9267
shadow

Як розпізнати продукт Nобілекс

Оригінальний продукт Nобілекс можна придбати виключно в авторизованих точках продажу.

Після проведення монтажу металопластикових конструкцій Nобілекс обов’язково отримайте паспорт та гарантійний талон.