Про Нас

1-1
shadow

Виробник вікон та дверей ТМ Nобілекс

TM Nобілекс вже понад 9 років працює на ринку віконних та дверних конструкцій.

Ми пропонуємо металопластикові та алюмінієві вікна і двері найвищих стандартів якості, підтримуючи належний рівень сервісного обслуговування, використовуючи комплектуючі від кращих виробників Європи.

Ми – одна команда

Завод із виробництва металопластикових конструкцій ТМ Nобілекс був створений для тих, хто дбає про безпеку та затишок власної оселі чи офісу.

На ринок пластикових вікон компанія вийшла у 2007 році. Висока культура виробництва, сучасне обладнання та команда професіоналів, які люблять свою справу, роблять ТМ Nобілекс унікальним підприємством Закарпаття.

3
shadow
2-1
shadow

Секрет нашого успіху

Ми впевнені, що високий кваліфікаційний рівень працівників компанії є запорукою її успішного розвитку. Тому виготовленням, доставкою та монтажем вікон і дверей займаються високопрофесійні фахівці.

Наша місія – зрозуміти клієнтів і адаптувати продукцію до їхніх потреб і очікувань.

Наші досягнення

Ми постійно розвиваємось, зберігаючи лідерські позиції на ринку.

Сучасні автоматичні лінії, технологічні інновації, висококласні фахівці і ретельний контроль якості надійний гарант нашої успішної роботи. За останні три роки роботи ми виробили понад 23 тисячі вікон найвищої якості.

Стратегія розвитку в нашій компанії передбачає подальше зміцнення позицій на заході України і вихід за межі регіону. Уже зараз наші офіси та представництва успішно працюють в містах Ужгород, Хуст, Іршава, Виноградово, Львів та Луцьк.

shadow
shadow

Обрати нас - це правильний вибір!

Протягом 9-ти років Ви довіряєте нам виготовлення та встановлення металопластикових вікон та дверей. Ми, в свою чергу, завжди раді підібрати те, що підходить виключно для Вас.

Завдяки тому, що продукція виготовлена нашою компанією, має незмінно високу якість, нам вдалося налагодити співпрацю з іноземними партнерами, серед яких є всесвітньо відомі виробники Salamander Industrie Produkte, Siegenia Aubi, Euroglas, та інші.

Ваш вибір, ваша впевненість в нас допомагає нам рухатися вперед, зберігати накопичений досвід, шукати нові рішення. Довіряти це просто, якщо мова йде про Завод віконних конструкцій Nобілекс, адже саме довіра породжує відповідальність.

Презентація офісу та виробництва ТМ Nобілекс

shadow
shadow
shadow

Виробництво вікон та дверей ТМ Nобілекс

Нобилекс в каталоге prookna.ua